Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

E oficial: Bill Gates s-a retras de la șefia Microsoft!

4 participan?i

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

FloRys

FloRys
Helper
Helper

Ultima zi la birou printre cabluri și monitoare, prima zi de viață ca om liber. E vorba de Bill Gates care, după trei decenii de când revoluționează comunicarea, a mers vineri pentru ultima oară la sediul Microsoft în calitate de șef.

Retragerea lui Gates nu este o surpriză, însă toată lumea ar vrea să știe exact ce va face omul-computer de acum încolo.

Acum are toate șansele să devină un fel de eminență cenușie la nivel global, cu influența pe care o are și cu muntele de bani pe care este dispus să-l împartă în scopuri umanitare. Potrivit propriilor declarații, Bill Gates va păstra pentru sine și copiii săi o sumă infimă din averea estimată la 58 de miliarde de dolari.

Cei mai mulți bani vor merge la Fundația Umanitară "Bill și Melinda Gates", care derulează programe pentru eradicarea sărăciei din țările lumii a treia, dar și pentru combaterea SIDA, mai ales în sudul Africii.

E oficial: Bill Gates s-a retras de la șefia Microsoft! Bill-2

Video ProTV: Ultima zi de muncă

AkyJuNioRR

AkyJuNioRR
Administrator
Administrator

moaaa eu nu renuntam ca luam bani Laughing

https://deep-methods.forumgratuit.ro

M@$73RSh007

M@$73RSh007
Newbie
Newbie

In 2007 Cik era cel mai bogat om din lume acuma e Unu care Joaka golf Cel mai bogat

FloRys

FloRys
Helper
Helper

in tot cazu a strans la banii din windows-uri

M@$73RSh007

M@$73RSh007
Newbie
Newbie

Cred ca atuncea asha am vazut eu la Televizor

heat4u

heat4u
Founder
Founder

E cel mai bogat om din lume, adica a fost, daca s-a retras, desi greu imi vine a crede .

https://deep-methods.forumgratuit.ro

FloRys

FloRys
Helper
Helper

dar eu nu cred ca se retrage,poate a luat o scurta vacanta asa cred eu Like a Star @ heaven

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum